hareketli masa ayağı

Fonksiyonel ve Şık Tasarım

Hareketli Masa Ayağı; Gününüzün çoğu oturarak geçiyorsa, egzersiz yapıp sağlıklı beslenseniz dahi bunun hayatınıza etkileri çok az olacaktır. Araştırmalara göre günün çoğunda turmak kalp krizi riskinizi arttırıyor. İnsan vücudu uzun süreler boyunca oturacak şekilde tasarlanmamıştır. Çalışmalar gösteriyor ki sağlıklı kalmak için egzersiz yapıp sağlıklı beslenirken aynı zamanda oturarak geçirdiğiniz süreyi de minimuma indirmeniz gerekiyor. Bu nedenle sizler için akıllı masa ayağını ürettik.

Manuel Kumanda İle Kontrol İmkanı

Akıllı ofis sistemleri ile verimli ofisler tasarlayın. Metalline Hareketli Masa sayesinde ev ve ofis ortamınız sağlıklı çalışma alanlarına dönüşür. Metalline Hareketli Masa sizlere evinizde ve ofisinizde oturma ergonominize göre masa yüksekliğinizi ayarlayabilme ve dilediğiniz zaman ayakta çalışabilme imkânı sunar. Böylece sürekli oturarak çalışmanın getirdiği zararların önüne geçebilirsiniz. Wifi üzerinden Android ve iOS cihazlarınız ile masayı  hareketlerini  dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

160 Kilograma Kadar Kaldırma Kapasitesi

Ayak başı 80 kg toplamda 160 kg kaldırma kapasitesi ile her türlü masa tablasına uyumludur. Sessiz motoru sayesinde konforlu çalışma imkanı sunar. Akıllı kumandası ile yukarı/aşağı hareket ettirebilirsiniz. 3.0 USB Çıkışı ile cihazlarınızı kolayca şarj etmenize olanak sağlar.

Hareketli Masa Ayağı

Tüm ortak çalışma alanlarınız için modern yerleşik çözümler sunan Metalline, Akıllı masa ayağı sayesinde gün içerisinde çalışırken dilediğiniz zaman masanızı ayakta çalısabilecek konuma  getirebilirsiniz böylece bu etkileri minimuma indirmiş olursunuz.

  • Fonksiyonel ve Şık tasarım
  • Akıllı cihazlar ile kontrol imkan
  • Manuel kumanda ile kontrol seçeneği
  • 160 kilograma kadar kaldırma kapasitesi
  • Standart tüm masa tablalarına uygun Tasarım
  • Hızlı ve güvenli hareket özelliği

Hareketli Masa Ayağı

Metalline® Hareketli Masa Ayağı basit montajı ve kullanım kolaylığı sayesinde neredeyse her yere kurulabilir. İster ofis mobilyalarınıza, ister toplantı masalarınıza ya da ev, okul, hastane vb. çeşitli priz ihtiyacı bulunan tüm çalışma alanları için güvenli çözümler sunmaktadır.  

Metalline sürdürülebilir ofis ortamları için çözümler üretirken, insanlara ve onların ihtiyaçlarına odaklanıyorlar, üretken ve iletişimsel bir ortam yaratıyor ve doğanın sınırlı kaynaklarına saygı duyuyor.

Metalline®

Metalline® Hareketli Masa Ayağı; güç, veri ve multimedya ile beslenmesi gereken tüm çalışma alanları için zarif bir yerleşik çözümdür. Tüm alanlarda kullanım kolaylığı sunan modüler yapısı ile neredeyse sınırsız esneklik sağlar.

Online Katalog

metalline-online-katalog

Hızlı Teklif Al

offer-web

Ürün Bilgisi

metalline-online-katalog