under-line-priz-sistemleri-6

Esnek Kullanım Alanı, Yüksek Performans

Under-Line Priz Sistemi, şık tasarımı ve kolay montajı ile ortak alanlarında yaşanan şarj problemine son verecek. Underline, 2 priz ve hızlı şarj özellikli USB-A şarjı ile kullanımınıza sunulmaktadır.  Kolay montaj profili sayesinde ofisinizde nerede güç ve bağlantı soketi ihtiyacınız varsa orada. 

Renk Seçenekleri

Under-Line priz sistemi; hem ezilme veya çizilme gibi darbe kaynaklı fiziksel dış etkilere, hem de korozyon gibi kimyasal dış etkilere karşı oldukça yüksek koruma sağlayan 6000 serisi alüminyum ile üretilmiştir. Ofis konseptinize uygun ister siyah, ister antrasit, isterseniz paslanmaz çelik tercih edebilirsiniz.

Kompakt Tasarım

Under-Line masa altı priz sistemi, kompakt tasarımı sayesinde oldukça şık görünür. Tüm mekanlarda kolaylıkla kullanabilmeniz için tasarlandı. Evinizin her yerinde olduğu gibi ofis ve kamusal alanlarda da hayatınızı kolaylaştıracak.

Ofisinizin İhtiyacı

Özel olarak tasarlanmış modern görünümü ile farklılığını ilk bakışta hissettiren Under-Line Priz Sistemi, her tür ve büyüklükteki projeler için tamamlayıcı, işlevsel ve estetik çözümler sunar. Yenilikçi tasarımları hayata geçirirken, yüksek kaliteli malzemeler kullanmaya ve üst düzey işçilikle çalışma alanlarınıza değer katar. Mimarlar ve mobilya üreticilerinin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan yeni nesil priz sistemi, ofisinizde bütün modüler priz ihtiyaçlarınızı karşılar.

Zengin İçerik Seçenekleri

Ergonomik tasarımı sayesinde ev, ofis, okul, hastane mobilyaları gibi çok çeşitli kullanım alanlarında hem ihtiyacınızı karşılayacak, hem de mobilyanıza estetik kazandıracak Under-Line, aynı zamanda isteğinize özel priz içeriklerini kullanabilmenizi sağlar. ŞEBEKE, USB ŞARJ, USB DATA, HDMI, UPS, CAT-3, CAT-5, CAT-6, VGA, vs. tüm modüler priz gruplarını seçebilir, kişisel kullanım tercihinize göre priz kutunuzu oluşturabilirsiniz. Metalline olarak kullandığımız bütün modüller, dünya standartlarına uygun ve gerekli sertifikasyonları eksiksiz bir şekilde tamamlanmıştır.

Under-Line Priz Sistemleri

Tüm ortak çalışma alanlarınız için modern yerleşik çözümler sunan Metalline, güç sağlanması gereken çalışma alanları için harika priz çözümleri sunar. Sınırsız güç ve kişiselleştirilebilir içerik deneyimi sunan Metalline, under-line ile ev, ofis ve diğer yaşam alanlarınıza entegre çözümler sağlar.

Metalline; tasarlar, üretir ve geliştirir.

Metalline® UNDERLINE basit montajı ve kullanım kolaylığı sayesinde neredeyse her yere kurulabilir. İster ofis mobilyalarınıza, ister toplantı masalarınıza ya da ev, okul, hastane vb. çeşitli priz ihtiyacı bulunan tüm çalışma alanları için güvenli çözümler sunmaktadır.  

Metalline sürdürülebilir ofis ortamları için çözümler üretirken, insanlara ve onların ihtiyaçlarına odaklanıyorlar, üretken ve iletişimsel bir ortam yaratıyor ve doğanın sınırlı kaynaklarına saygı duyuyor.

Metalline®

Metalline® Under-Line Priz Sistemleri; güç, veri ve multimedya ile beslenmesi gereken tüm çalışma alanları için zarif bir yerleşik çözümdür. Tüm alanlarda kullanım kolaylığı sunan modüler yapısı ile neredeyse sınırsız esneklik sağlar.

Online Katalog

metalline-online-katalog

Hızlı Teklif Al

offer-web

Ürün Bilgisi

metalline-online-katalog