Circular-Line

Esnek Kullanım Alanı, Kolay Montaj

Circular-Line gömme priz sistemi tüm mobilyalarınızda kolaylıkla kullanabilmeniz için tasarlandı. Masa ve benzeri sert zeminlerde olduğu gibi kumaş, deri ve yumuşak yüzeylerde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Sıkıştırma sistemi sayesinde tüm yüzeylere sıkıştırma vidasıyla monte edebilirsiniz. Oldukça kolay bir şekilde montaj edilebilmesi ve şık tasarımı sayesinde tüm mekanlarda kullanım olanağı sunmaktadır.

Masanıza Renk Katın

Circular-Line gömme priz sistemi ofis ve ev çalışma masalarınıza modern tasarımı ve farklı renk seçenekleri ile farklı bir hava katacak. Farklı renk seçenekleri ile çalışma alanınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. 3 farklı ürün ve 8 farklı renk seçeneği ile standartlardan kurtularak kendi prizinizi dilediğiniz renkte kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Farklı Bağlantı Seçenekleri

Circular-Line Gömme Priz Sistemleri modeli, USB-A, USB-C (Type C) ve topraksız şebeke prizi seçenekleriyle raflardaki yerini alıyor. Ev ve ofis mobilyalarınızda; ihtiyaçlarınızı gidermenizi sağlayacak ve kompakt modüler tasarımıyla mobilyalarınıza modern bir hava katacak Circular Line modüler gömme priz sistemi, tasarımına uygun şık kutusuyla sizlerin beğenisine sunulmuştur.

8 Farklı Renk Seçenekleri

Circular Line ürünümüzde çok çeşitli kullanım alanlarında, mimari konseptinize ve kişisel zevkinize uygun seçim yapabilmeniz için 8 farklı renk seçeneği sunuyoruz. İsterseniz metalik gümüş, metalik altın ve metalik bronz, isterseniz özel soft touch dokulu; sarı, mavi, kırmızı siyah renklerde, isterseniz de plastik boyalı siyah ve antrasit renklerde seçim yapabilirsiniz.

Kendi Prizinizi Kendiniz Tasarlayın

Circular-Line gömme priz sistemlerini, istediğiniz içerik kombinasyonuyla 2’li, 3’lü, 4’lü masa plakalarıyla tamamlayabilirsiniz. Masa plakanızı; metalik gümüş, metalik altın, metalik gümüş, soft touch dokulu siyah, plastik boyalı siyah ve plastik boyalı antrasit renk seçenekleri ile birlikte Circular Line ürünlerinizi kombin edebilirsiniz.

Tarzınızı Masanıza Yansıtın

Şık tasarımı, kolay kullanımı ve kişiselleştirebilme özellikleri sayesinde Circular Line ürününü kullanarak kullanım ortamınıza modern bir hava katabilir ve tarzınızı yansıtabilirsiniz. Şık tasarımının yanı sıra fonksiyonelliği ve kolay kurulumu sayesinde bağlantı soketi ihtiyaçlarınızı birebir karşılayabilmenizi sağlar.

Circular-Line Gömme Priz Sistemleri

Tüm ortak çalışma alanlarınız için modern yerleşik çözümler sunan Metalline, güç sağlanması gereken çalışma alanları için harika priz çözümleri sunar. Sınırsız güç ve kişiselleştirilebilir içerik deneyimi sunan Metalline, circular-line ile ev, ofis ve diğer yaşam alanlarınıza entegre çözümler sağlar.

Metalline; tasarlar, üretir ve geliştirir.

Metalline® circular-line basit montajı ve kullanım kolaylığı sayesinde neredeyse her yere kurulabilir. İster ofis mobilyalarınıza, ister toplantı masalarınıza ya da ev, okul, hastane vb. çeşitli priz ihtiyacı bulunan tüm çalışma alanları için güvenli çözümler sunmaktadır.  

Metalline sürdürülebilir ofis ortamları için çözümler üretirken, insanlara ve onların ihtiyaçlarına odaklanıyorlar, üretken ve iletişimsel bir ortam yaratıyor ve doğanın sınırlı kaynaklarına saygı duyuyor.

Metalline®

Metalline® Circular-Line Gömme Priz Sistemleri; güç, veri ve multimedya ile beslenmesi gereken tüm çalışma alanları için zarif bir yerleşik çözümdür. Tüm alanlarda kullanım kolaylığı sunan modüler yapısı ile neredeyse sınırsız esneklik sağlar.

Online Katalog

metalline-online-katalog

Hızlı Teklif Al

offer-web

Ürün Bilgisi

metalline-online-katalog