Metalline Elektromekanik San. ve Tic. Ltd. Şti.

“Kullanım amacına uygun ve estetiğin ön planda olduğu tasarımlar ortaya çıkarma” felsefesi ile yola çıkan Metalline, 2010 yılında orta ölçekli bir firma olarak kurulmuştur. “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesini benimseyen markamız, aynı zamanda tedarikçileri ve çalışanları ile birlikte elektromekanik teknolojisini yakından takip etmektedir. Çalıştığı markalar ve çalışanları ile en son teknoloji ve estetiğin zarafetini bir araya getirerek birçok çeşit masaüstü priz ve kapak sistemlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

“METALLINE DESIGN TEAM” tarafından 3D modelleme yazılımları ile tasarlanan her ürüne belirli prototip çalışmalar uygulanmaktadır. Bu aşamada ürüne mekaniksel dayanıklılık ve elektrik testleri uygulanarak müşterinin yaşayabileceği olumsuz durumları en aza indirmek amaçlanmıştır. 4500 metrekare büyüklüğe sahip imalathanemizde bulunan makina parkımız ve modern montaj (dijital kalibrasyon) hattımızda, alanında deneyimli ekibimiz yıllık ortalama 85.000 masaüstü priz takımı üretilmektedir. Markamız aynı zamanda dünyaca ünlü elektronik ve mobilya sektöründe birlikte çalıştığı firmalara OEM ürünler imal etmektedir. Özellikle elektronik sektörü için üretilen ürünler, yıllık ortalama 320.000 adeti bulmaktadır. Yapmış olduğu yatırımlar ile ülke ekonomisine katkıda bulunan Metalline, sürekli gelişen elektromekanik sektöründeki yerini üst sıralara taşımayı hedeflemektedir.

Sağlam felsefemiz ile bu hedef doğrultusunda ilerleyen markamız; kaliteli ürün ve hizmet ile yüksek talepleri karşılamaktadır. Aynı zamanda “Müşteri memnuniyeti odaklı” hizmet doğrultusunda satış sonrasında da müşterileri ile iletişim halindedir. Bu iletişim sayesinde müşterilerinin güvenini kazanmayı amaçlamaktadır. Hem yurtiçi hem de yurt dışında tüketicilere ulaşarak Uluslararası yönelimleri yakından takip etmektedir.

Bu yönelimler doğrultusunda markamız için en doğru olan projelere imza atılmaktadır. En son teknolojiyi ve yenilikleri takip ederek, yaşanabilecek her durum karşısında çözümler sunarak müşteri ve çalışan memnuniyetini arttırmaktadır. Ürünler, maksimum çevre koruması doğrultusunda tasarlanmaktadır. Bu sayede müşterilerin daha az enerji tüketen ürünler kullanması amaçlanmaktadır. Fonksiyonelliği ve estetiğin şıklığını harmanlayarak üretilen masaüstü priz ve kapak sistemleri ürünleri uygun fiyat politikası doğrultusunda piyasaya sunulmaktadır. Kendi alanında “en iyi olma” yolunda ilerleyen markamız, masaüstü priz sistemi kullanımını artırarak kaliteyi bir adım daha yukarıya taşıma vizyonu ile enerji verimliğini sağlamayı hedeflemektedir.

KURUMSAL

2010 yılında orta ölçekli bir firma olarak kurulmamızdan bu yana, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız ile birlikte başarılı bir yapılanma elde edildi. Sağlam bir üs olarak felsefemiz; 5 ana üretim fikri etrafında şekillenmiştir; Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesi ile yüksek talepleri karşılamak, Müşteri memnuniyeti odaklı olarak güven kazanmayı amaç edinmek, Uluslararası yönelimler ile doğru projelere imza atabilmek, Sürekli yenilik süreci ile güç yönetiminde çözümler sunabilmek, Maximum çevre koruması sağlayarak enerji verimliliği ile geleceğe katkıda bulunmak.

VİZYON/MİSYON

Metalline, sürekli gelişim gösteren teknoloji çağında, hep bir adım önde olarak, hayatınızı kolaylaştıracak tüm değişimlere hazırlıklı olmayı ve ihtiyaçlarınızı sizden önce tespit ederek, aradığınız çözümleri size sunabilmeyi misyon edinmiştir. Metalline, tüm ürünlerinde patent ve tescillenmiş kalite anlayışı ile kendi patenti altında ürettiği “Masaüstü Kapak Sistemleri” ile üretici firma ve imalatçılara, farklı kombinasyonlarda yenilikçi çözümler sunmaktadır. Metalline, alanında “en iyi olma” yolunda ilerleyerek sektörde hak ettiği yeri almayı hedeflemektedir. Bu sorumluluk duygusu ile sektörün tüm yapılanmalarında “Masaüstü Priz Sistemleri” kullanım alışkanlığı kazandırmak, geleceğe ışık tutarak enerji verimliliği sağlamak ve ihtiyaçlarınızı sizden önce düşünerek, kaliteyi bir adım daha yukarı taşıyabilmek, en büyük vizyonumuzdur.

Üretim

Masaüstü Priz ve Kapak Sistemleri üreticisi Metalline, 4.500 m2’ si kapalı olmak üzere toplam 1.500 m2 üretim alanına ve 55 personele sahiptir. Tüm üretim, gelişen teknolojiye paralel olarak sürekli yapılandırılan firma içi tesislerde gerçekleştirilmektedir.

Priz Üretim Kapasitesi : 1.250 Adet / Gün Kapak Üretim Kapasitesi : 2.450 Adet / Gün

Üretim Teslim Süresi

Yurtiçi Max : 72 Saat / Yurtdışı (İhracat) Max : 2 Hafta

Firma

Metalline Elektromekanik San. ve Tic. Ltd. Şti.
Sarıgazi Vd.  6191030832

Satış Sonrası Hizmetler

Masaüstü Priz ve Kapak Sistemleri üreticisi Metalline tarafından üretilen tüm ürünlerin garanti süresi boyunca ücretsiz bakım ve servis hizmeti verilmektedir. Sevkiyat ya da üretimden kaynaklanan hata ve arızalarda, Metalline, herhangi bir ücret talep etmeksizin onarım ve bakım hizmetini gerçekleştirmektedir.

7/24 Online Destek

Metalline Socket Systems, 7/24 online canlı destek ekibi ile tüm soru ve görüşlerinizi hızlıca web üzerin yapabilmenize olanak sağlar. Talep ettiğiniz ve daha önce satın aldığınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi alabilir, yeni siparişlerinizi hızlıca oluşturabilirsiniz.