Metalline Elektromekanik San. ve Tic. Ltd. Şti.  

2010 yılında orta ölçekli bir firma olarak kurulmamızdan bu yana, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız ile birlikte başarılı bir yapılanma elde edildi. Sağlam bir temele oturtulmuş olan felsefemiz, 5 ana üretim fikri etrafında şekillenmiştir; Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesi ile bütün müşterilerimizin taleplerini karşılamak, müşteri memnuniyeti odaklı olarak güven kazanmayı amaç edinmek, uluslararası yönelimler ile doğru projelere imza atabilmek, sürekli yenilik süreci ile güç yönetiminde çözümler sunabilmek, maksimum çevre koruması sağlayarak enerji verimliliği ile geleceğe katkıda bulunmak.

“METALLINE DESIGN TEAM” tarafından 3D modelleme yazılımları ile tasarlanan her ürüne gerekli prototip çalışmaları yapılmaktadır. 4,500 metrekare büyüklüğe sahip imalathanemizde bulunan makina parkımız ve modern montaj hattımızda, alanında deneyimli ekibimiz dünyaca ünlü elektronik ve mobilya sektöründe birlikte çalıştığı firmalara OEM ürünler imal etmektedir.

Metalline, hep bir adım önde olarak, hayatınızı kolaylaştıracak tüm değişimlere hazırlıklı olmayı ve ihtiyaçlarınızı sizden önce tespit ederek, aradığınız çözümleri size sunabilmeyi misyon edinmiştir. Metalline, kendi markası altında ürettiği “Masaüstü Kapak Sistemleri” ile farklı sektörlerden öncü firmalara, ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi çözümler sunmaktadır. Metalline, alanında “en iyi olma” yolunda ilerleyerek sektörde hak ettiği yeri almayı hedeflemektedir. Bu sorumluluk duygusu ile sektörün tüm yapılanmalarında “Masaüstü Priz Sistemleri” kullanım alışkanlığı kazandırmak, geleceğe ışık tutarak enerji verimliliği sağlamak ve ihtiyaçlarınızı sizden önce düşünerek, kaliteyi bir adım daha yukarı taşıyabilmek, en büyük vizyonumuzdur.

KURUMSAL

2010 yılında orta ölçekli bir firma olarak kurulmamızdan bu yana, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız ile birlikte başarılı bir yapılanma elde edildi. Sağlam bir üs olarak felsefemiz; 5 ana üretim fikri etrafında şekillenmiştir; Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesi ile yüksek talepleri karşılamak, Müşteri memnuniyeti odaklı olarak güven kazanmayı amaç edinmek, Uluslararası yönelimler ile doğru projelere imza atabilmek, Sürekli yenilik süreci ile güç yönetiminde çözümler sunabilmek, Maximum çevre koruması sağlayarak enerji verimliliği ile geleceğe katkıda bulunmak.

VİZYON/MİSYON

Metalline, sürekli gelişim gösteren teknoloji çağında, hep bir adım önde olarak, hayatınızı kolaylaştıracak tüm değişimlere hazırlıklı olmayı ve ihtiyaçlarınızı sizden önce tespit ederek, aradığınız çözümleri size sunabilmeyi misyon edinmiştir. Metalline, tüm ürünlerinde patent ve tescillenmiş kalite anlayışı ile kendi patenti altında ürettiği “Masaüstü Kapak Sistemleri” ile üretici firma ve imalatçılara, farklı kombinasyonlarda yenilikçi çözümler sunmaktadır. Metalline, alanında “en iyi olma” yolunda ilerleyerek sektörde hak ettiği yeri almayı hedeflemektedir. Bu sorumluluk duygusu ile sektörün tüm yapılanmalarında “Masaüstü Priz Sistemleri” kullanım alışkanlığı kazandırmak, geleceğe ışık tutarak enerji verimliliği sağlamak ve ihtiyaçlarınızı sizden önce düşünerek, kaliteyi bir adım daha yukarı taşıyabilmek, en büyük vizyonumuzdur.

Üretim

Masaüstü Priz ve Kapak Sistemleri üreticisi Metalline, 4.500 m2’ si kapalı olmak üzere toplam 1.500 m2 üretim alanına ve 55 personele sahiptir. Tüm üretim, gelişen teknolojiye paralel olarak sürekli yapılandırılan firma içi tesislerde gerçekleştirilmektedir.

Priz Üretim Kapasitesi : 1.250 Adet / Gün Kapak Üretim Kapasitesi : 2.450 Adet / Gün

Üretim Teslim Süresi

Yurtiçi Max : 72 Saat / Yurtdışı (İhracat) Max : 2 Hafta

Firma

Metalline Elektromekanik San. ve Tic. Ltd. Şti.
Sarıgazi Vd.  6191030832

Satış Sonrası Hizmetler

Masaüstü Priz ve Kapak Sistemleri üreticisi Metalline tarafından üretilen tüm ürünlerin garanti süresi boyunca ücretsiz bakım ve servis hizmeti verilmektedir. Sevkiyat ya da üretimden kaynaklanan hata ve arızalarda, Metalline, herhangi bir ücret talep etmeksizin onarım ve bakım hizmetini gerçekleştirmektedir.

7/24 Online Destek

Metalline Socket Systems, 7/24 online canlı destek ekibi ile tüm soru ve görüşlerinizi hızlıca web üzerin yapabilmenize olanak sağlar. Talep ettiğiniz ve daha önce satın aldığınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi alabilir, yeni siparişlerinizi hızlıca oluşturabilirsiniz.