circular-line usb şarj

Esnek Kullanım Alanı, Yüksek Performans

Slim-Line USB Şarj Sistemi; modüler çiftli USB-A soketli şarj sistemi, kolay kullanımı, kolay montajı, yüksek performansı ve oldukça şık tasarımı ile ihtiyacınız olan her alanda ihtiyaçlarınızı karşılar. Ofisinizde, evinizde, kamusal alanlarda yer alan tüm mobilyalarda; masa ve benzeri sert zeminlerde olduğu gibi kumaş deri vb. yumuşak yüzeylerde de kolaylıkla kullanabilmeniz için tasarlanan Slim Line aynı zamanda hızlı şarj özelliği ile sizlere yüksek performans sunar.

2 Farklı Model, 8 Farklı Renk Seçeneği

Slim Line gömme priz sistemlerini çeşitli kullanım alanlarına rahatlıkla uyum sağlaması için; keskin köşeli ve oval köşeli olmak üzere 2 farklı modelde sizlerin beğenisine sunuyoruz. Aynı zamanda mimari konseptinize ve kişisel zevkinize uygun seçim yapabilmeniz adına 2 model için de 8 farklı renk seçeneği sunuyoruz. İsterseniz metalik gümüş, metalik altın ve metalik bronz, isterseniz özel soft touch dokulu; sarı, mavi, kırmızı siyah renklerde, isterseniz de plastik boyalı siyah ve antrasit renklerde seçim yapabilirsiniz.

Tarzınızı Masaya Yansıtın

SlimLine USB Hızlı Şarj; arkasında yer alan sıkıştırma somunu sayesinde masanıza, tezgahınıza veya tercih edebileceğiniz herhangi bir kullanım alanına kolaylıkla monte edebileceğiniz, pratik bir üründür. Şık tasarımı, kolay kullanımı, kişiselleştirilebilir özelliklere sahip olması ve yüksek performanslı olması sebebiyle bağlantı soketi ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılar.

Slim-Line Usb Şarj Sistemleri

Tüm ortak çalışma alanlarınız için modern yerleşik çözümler sunan Metalline, güç sağlanması gereken çalışma alanları için harika priz çözümleri sunar. Sınırsız güç ve kişiselleştirilebilir içerik deneyimi sunan Metalline, slim-line ile ev, ofis ve diğer yaşam alanlarınıza entegre çözümler sağlar.

Metalline; tasarlar, üretir ve geliştirir.

Metalline® slim-line basit montajı ve kullanım kolaylığı sayesinde neredeyse her yere kurulabilir. İster ofis mobilyalarınıza, ister toplantı masalarınıza ya da ev, okul, hastane vb. çeşitli priz ihtiyacı bulunan tüm çalışma alanları için güvenli çözümler sunmaktadır.  

Metalline sürdürülebilir ofis ortamları için çözümler üretirken, insanlara ve onların ihtiyaçlarına odaklanıyorlar, üretken ve iletişimsel bir ortam yaratıyor ve doğanın sınırlı kaynaklarına saygı duyuyor.

Metalline®

Metalline® Slim-Line USB Şarj Sistemi; güç, veri ve multimedya ile beslenmesi gereken tüm çalışma alanları için zarif bir yerleşik çözümdür. Tüm alanlarda kullanım kolaylığı sunan modüler yapısı ile neredeyse sınırsız esneklik sağlar.

Online Katalog

metalline-online-katalog

Hızlı Teklif Al

offer-web

Ürün Bilgisi

metalline-online-katalog