Metalline® Tower Line
Amortisörlü Bas-Aç Priz Sistemi

Esnek Kullanım Alanı

Tower-Line amortisörlü bas-aç priz sistemi, tek dokunuşla modüler priz sistemine ulaşmanızı sağlar. Oldukça kolay kullanımı ve son derece şık tasarımı ile masalarınızda, tezgahlarınızda ve her nerede kullanacak olursanız olun eşsiz bir priz deneyimi yaşamanızı sağlar. Mimari konseptinize ve kişisel zevkinize uygun, özel renk ve malzeme seçenekleri ve kişiselleştirilebilir 6 modül seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı karşılarken aynı zamanda mobilyalarınıza son derece modern bir hava katar.

Evinizin ve Ofisinizin Her Yerinde

Tower-Line bas aç priz sistemi, kullanım halindeyken bağlantı soketi ihtiyaçlarınızı karşılarken, kapalı haldeyken sizlere sunduğumuz krom, füme krom, beyaz ve siyah solid akrilik, ahşap kaplama ve soft touch özellikli özel boyalı plastik kapak seçeneklerinin yanı sıra şampanya eloksal ve krom kaplı priz borusu seçenekleriyle mimari konseptinize, kişisel zevkinize uygun ürünü oluşturmanıza olanak sağlar. Ofis masanızda, toplantı masanızda, mutfak tezgahında hatta mutfak dolaplarınızın içine gömülerek ters konumda kullanım sağlayabilmesi Tower Line bas-aç priz sistemini her açıdan eşsiz kılmaktadır. 

Zengin İçerik Seçenekleri

Ergonomik tasarımı sayesinde ev, ofis, okul, hastane mobilyaları gibi çok çeşitli kullanım alanlarında hem ihtiyacınızı karşılayacak, hem de mobilyanıza estetik kazandıracak TOWER-LINE, aynı zamanda isteğinize özel priz içeriklerini kullanabilmenizi sağlar. ŞEBEKE, USB ŞARJ, USB DATA, HDMİ, UPS, CAT 3, CAT 5, CAT 6, VGA, vs. tüm modüler priz gruplarını seçebilir, kişisel kullanım tercihinize göre prizlerinizi oluşturabilirsiniz. Metalline olarak kullandığımız bütün modüller, dünya standartlarına uygun ve gerekli sertifikasyonları eksiksiz bir şekilde tamamlanmıştır.

Tower-Line Amortisörlü Priz Sistemleri

Tüm ortak çalışma alanlarınız için modern yerleşik çözümler sunan Metalline, güç sağlanması gereken çalışma alanları için harika priz çözümleri sunar. Sınırsız güç ve kişiselleştirilebilir içerik deneyimi sunan Metalline, tower-line ile ev, ofis ve diğer yaşam alanlarınıza entegre çözümler sağlar.

Metalline; tasarlar, üretir ve geliştirir.

Metalline® TOWERLINE basit montajı ve kullanım kolaylığı sayesinde neredeyse her yere kurulabilir. İster ofis mobilyalarınıza, ister toplantı masalarınıza ya da ev, okul, hastane vb. çeşitli priz ihtiyacı bulunan tüm çalışma alanları için güvenli çözümler sunmaktadır.  

Metalline sürdürülebilir ofis ortamları için çözümler üretirken, insanlara ve onların ihtiyaçlarına odaklanıyorlar, üretken ve iletişimsel bir ortam yaratıyor ve doğanın sınırlı kaynaklarına saygı duyuyor.

Metalline®

Metalline® Tower-Line Bas-Aç Priz Sistemleri; güç, veri ve multimedya ile beslenmesi gereken tüm çalışma alanları için zarif bir yerleşik çözümdür. Tüm alanlarda kullanım kolaylığı sunan modüler yapısı ile neredeyse sınırsız esneklik sağlar.

Online Katalog

metalline-online-katalog

Hızlı Teklif Al

offer-web

Ürün Bilgisi

metalline-online-katalog