wireless-charger-metalline

Wireless Charger - Kablosuz Şarj Ünitesi

Wireless Charger – Kablosuz Şarj Ünitesi; pratik yapısı ve şık tasarımı ile hayatınıza kolaylık sağlayacak. 15W Hızlı Şarj özelliği, Type-C ve USB 3.0 portları ve su geçirmez silikon kapağı ile ihtiyacınız olan tüm özelllikleri bir arada bulundurur. Wireless Charger (Kablosuz Şarj Ünitesi) size benzerlerinin üzerinde bir deneyim sunuyor.

Esnek Kullanım Alanı Kolay Montaj

Wireless Charger (Kablosuz Şarj Ünitesi), Mobilyalarınızda ev ve ofis masalarınızda kullanımınızı kolaylaştıracak şarj cihazınızı ihtiyacınız olan her alana kolayca entegre edebilirsiniz.

Sık Tasarım, Rahat Kullanım

Wireless Charger, pratik yapısı ve şık tasarımı ile hayatınıza kolaylık sağlayacak. 15W Hızlı Şarj özelliği, Type-C ve USB 3.0 portları ve su geçirmez silikon kapağı ile ihtiyacınız olan tüm özelllikleri bir arada bulundurur. Wireless Charger size benzerlerinin üzerinde bir deneyim sunuyor

Wireless Charger – Kablosuz Şarj Ünitesi

Tüm ortak çalışma alanlarınız için modern yerleşik çözümler sunan Metalline, güç sağlanması gereken çalışma alanları için harika priz çözümleri sunar. Sınırsız güç ve kişiselleştirilebilir içerik deneyimi sunan Metalline, Wireless Charger ile ev, ofis ve diğer yaşam alanlarınıza entegre çözümler sağlar.

Metalline; tasarlar, üretir ve geliştirir.

Metalline® WIRELESS CHARGER basit montajı ve kullanım kolaylığı sayesinde neredeyse her yere kurulabilir. İster ofis mobilyalarınıza, ister toplantı masalarınıza ya da ev, okul, hastane vb. çeşitli priz ihtiyacı bulunan tüm çalışma alanları için güvenli çözümler sunmaktadır.  

Metalline sürdürülebilir ofis ortamları için çözümler üretirken, insanlara ve onların ihtiyaçlarına odaklanıyorlar, üretken ve iletişimsel bir ortam yaratıyor ve doğanın sınırlı kaynaklarına saygı duyuyor.

Metalline®

Metalline® Wireless Charger Kablosuz Şarj Ünitesi; güç, veri ve multimedya ile beslenmesi gereken tüm çalışma alanları için zarif bir yerleşik çözümdür. Tüm alanlarda kullanım kolaylığı sunan modüler yapısı ile neredeyse sınırsız esneklik sağlar.

Online Katalog

metalline-online-katalog

Hızlı Teklif Al

offer-web

Ürün Bilgisi

metalline-online-katalog