büro-line priz kutusu

Esnek Kullanım Alanı, Kolay Montaj

Büro-Line Sıvaüstü Priz Sistemi, kolay montaj profili sayesinde ofisinizde nerede güç ve bağlantı soketi ihtiyacınız varsa orada. İsterseniz masanızın üstüne, isterseniz altına, isterseniz köşesine, isterseniz zemine kısacası istediğiniz her yere montajlanabilmesi sayesinde ofisinize modern ve oldukça şık bir çözüm sağlıyor.

Renk Seçenekleri

Büroline sıva üstü priz sistemi; hem ezilme veya çizilme gibi darbe kaynaklı fiziksel dış etkilere, hem de korozyon gibi kimyasal dış etkilere karşı oldukça yüksek koruma sağlayan 6000 serisi alüminyum ile üretilmiştir. Ofis konseptinize uygun ister mat eloksal, ister mat şampanya eloksal kaplı, isterseniz siyah renkli tercih edebilirsiniz.

Kompakt Tasarım

Büroline sıvaüstü priz sistemi, kompakt tasarımı sayesinde oldukça şık görünür. Yan kapaklarının plastik olması ve her türlü kablo çıkışı için uygun delikli bir şekilde dizayn edilmiş olması sebebiyle, ofisinizde herhangi bir görüntü kirliliğine neden olmaz.

Ofisinizin İhtiyacı

Özel olarak tasarlanmış modern görünümü ile farklılığını ilk bakışta hissettiren Büroline Sıvaüstü Priz Sistemi, her tür ve büyüklükteki projeler için tamamlayıcı, işlevsel ve estetik çözümler sunar. Yenilikçi tasarımları hayata geçirirken, yüksek kaliteli malzemeler kullanmaya ve üst düzey işçilikle çalışma alanlarınıza değer katar. Mimarlar ve mobilya üreticilerinin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan yeni nesil priz sistemi, ofisinizde bütün modüler priz ihtiyaçlarınızı karşılar.

Zengin İçerik Seçenekleri

Ergonomik tasarımı sayesinde ev, ofis, okul, hastane mobilyaları gibi çok çeşitli kullanım alanlarında hem ihtiyacınızı karşılayacak, hem de mobilyanıza estetik kazandıracak MET-X-11-P, aynı zamanda isteğinize özel priz içeriklerini kullanabilmenizi sağlar. ŞEBEKE, USB ŞARJ, USB DATA, HDMI, UPS, CAT-3, CAT-5, CAT-6, VGA, vs. tüm modüler priz gruplarını seçebilir, kişisel kullanım tercihinize göre priz kutunuzu oluşturabilirsiniz. Metalline olarak kullandığımız bütün modüller, dünya standartlarına uygun ve gerekli sertifikasyonları eksiksiz bir şekilde tamamlanmıştır.

Büro-Line Gömme Priz Sistemleri

Tüm ortak çalışma alanlarınız için modern yerleşik çözümler sunan Metalline, güç sağlanması gereken çalışma alanları için harika priz çözümleri sunar. Sınırsız güç ve kişiselleştirilebilir içerik deneyimi sunan Metalline, büro-line ile ev, ofis ve diğer yaşam alanlarınıza entegre çözümler sağlar.

Metalline; tasarlar, üretir ve geliştirir.

Metalline® BÜROLINE basit montajı ve kullanım kolaylığı sayesinde neredeyse her yere kurulabilir. İster ofis mobilyalarınıza, ister toplantı masalarınıza ya da ev, okul, hastane vb. çeşitli priz ihtiyacı bulunan tüm çalışma alanları için güvenli çözümler sunmaktadır.  

Metalline sürdürülebilir ofis ortamları için çözümler üretirken, insanlara ve onların ihtiyaçlarına odaklanıyorlar, üretken ve iletişimsel bir ortam yaratıyor ve doğanın sınırlı kaynaklarına saygı duyuyor.

Metalline®

Metalline® Büro-Line Gömme Priz Sistemleri; güç, veri ve multimedya ile beslenmesi gereken tüm çalışma alanları için zarif bir yerleşik çözümdür. Tüm alanlarda kullanım kolaylığı sunan modüler yapısı ile neredeyse sınırsız esneklik sağlar.

Online Katalog

metalline-online-katalog

Hızlı Teklif Al

offer-web

Ürün Bilgisi

metalline-online-katalog