corner-line-kose-priz-sistemleri-metalline-1

Köşe Priz Sistemleri

Corner-Line köşe priz modeli , çoğunlukla ölü alan olarak görülen köşe noktaları değerlendirmenize olanak sağlar. Corner Line modelimiz, Mutfaklar, Banyolar , Çamaşır odaları, Laboratuvarlar, Çekmece içleri ve benzer alanlarınızda , köşe birleşim noktalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Eloksal ve elektrostatik toz boyalı gövde seçenekleri ile estetik , beraberinde opsiyonel olarak sunulan askı seti, telefon rafı vb aksesuarlar ile sunduğu ekstra işlevsellik , alanlarınızda sizlere standart bir prizden çok daha fazlasını sunacaktır.

Corner-Line Raf

Mutfağınızda yemek yaparken veya temizlik yaparken telefonunuzu rahat şarj etmek ve mutfak ortamında karşılaşabileceği tehlikelerden korumak istiyorsanız Corner-Line Raf aradığınız üründür. Corner-Line Raf mutfağınızda telefonunuzu şarj ederken, banyonuzda tıraş makinenizi veya şarjlı diş fırçanızı şarj ederken alandan tasarruf etmeniz, kablo kirliliğinden kurtulmanız için özel olarak tasarlandı.

Corner-Line Askı

Corner-Line Askı; köşe prizinize kepçe, süzgeç, kevgir gibi çok kullanılan mutfak ekipmanlarınızı asabilmeniz için tasarlandı. Corner-Line, kullandığınız her alanda sizin için bir prizden çok daha fazlası olacak. Corner-Line Askı, mutfağınızda ve banyonuzda kepçe, süzgeç, havlu, bornoz vs. ürünlerinizi asabilmeniz ve alandan tasarruf etmeniz için özel olarak tasarlandı.

Corner-Line Köşe Priz Sistemleri

Tüm ortak çalışma alanlarınız için modern yerleşik çözümler sunan Metalline, güç sağlanması gereken çalışma alanları için harika priz çözümleri sunar. Sınırsız güç ve kişiselleştirilebilir içerik deneyimi sunan Metalline, Corner-Line ile ev, ofis ve diğer yaşam alanlarınıza entegre çözümler sağlar.

Metalline; tasarlar, üretir ve geliştirir.

Metalline® CORNER-LINE basit montajı ve kullanım kolaylığı sayesinde neredeyse her yere kurulabilir. İster ofis mobilyalarınıza, ister toplantı masalarınıza ya da ev, okul, hastane vb. çeşitli priz ihtiyacı bulunan tüm çalışma alanları için güvenli çözümler sunmaktadır.  

Metalline sürdürülebilir ofis ortamları için çözümler üretirken, insanlara ve onların ihtiyaçlarına odaklanıyorlar, üretken ve iletişimsel bir ortam yaratıyor ve doğanın sınırlı kaynaklarına saygı duyuyor.

Metalline®

Metalline® Corner-Line Köşe Priz Sistemleri; güç, veri ve multimedya ile beslenmesi gereken tüm çalışma alanları için zarif bir yerleşik çözümdür. Tüm alanlarda kullanım kolaylığı sunan modüler yapısı ile neredeyse sınırsız esneklik sağlar.

Online Katalog

metalline-online-katalog

Hızlı Teklif Al

offer-web

Ürün Bilgisi

metalline-online-katalog