Metalline® Tower Line
Socket Systems 

Esnek Kullanım Alanı

Tower-Line pistonlu bas-aç priz sistemi, tek dokunuşla modüler priz sistemine ulaşmanızı sağlar. Oldukça kolay kullanımı ve son derece şık tasarımı ile masalarınızda, tezgahlarınızda ve her nerede kullanacak olursanız olun eşsiz bir priz deneyimi yaşamanızı sağlar. Mimari konseptinize ve kişisel zevkinize uygun, özel renk ve malzeme seçenekleri ve kişiselleştirilebilir 6 modül seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı karşılarken aynı zamanda mobilyalarınıza son derece modern bir hava katar.

Evinizin ve Ofisinizin Her Yerinde

Tower-Line bas aç priz sistemi, kullanım halindeyken bağlantı soketi ihtiyaçlarınızı karşılarken, kapalı haldeyken sizlere sunduğumuz krom, füme krom, beyaz ve siyah solid akrilik, ahşap kaplama ve soft touch özellikli özel boyalı plastik kapak seçeneklerinin yanı sıra şampanya eloksal ve krom kaplı priz borusu seçenekleriyle mimari konseptinize, kişisel zevkinize uygun ürünü oluşturmanıza olanak sağlar. Ofis masanızda, toplantı masanızda, mutfak tezgahında hatta mutfak dolaplarınızın içine gömülerek ters konumda kullanım sağlayabilmesi Tower Line bas-aç priz sistemini her açıdan eşsiz kılmaktadır. 

Rich Power Module Options

Ergonomik tasarımı sayesinde ev, ofis, okul, hastane mobilyaları gibi çok çeşitli kullanım alanlarında hem ihtiyacınızı karşılayacak, hem de mobilyanıza estetik kazandıracak TOWER-LINE, aynı zamanda isteğinize özel priz içeriklerini kullanabilmenizi sağlar. ŞEBEKE, USB ŞARJ, USB DATA, HDMİ, UPS, CAT 3, CAT 5, CAT 6, VGA, vs. tüm modüler priz gruplarını seçebilir, kişisel kullanım tercihinize göre prizlerinizi oluşturabilirsiniz. Metalline olarak kullandığımız bütün modüller, dünya standartlarına uygun ve gerekli sertifikasyonları eksiksiz bir şekilde tamamlanmıştır.

Tower-Line Socket Systems

Metalline which is offering modern creative solutions for all your collaborative workspaces, thats offers great power socket solutions for workfields that need power. Providing unlimited power and customizable content experience, Metalline provides integrated solutions to your home, office and other living spaces with its Tower-Line models.

Metalline designs, manufactures and develops.

The Metalline ® TOWER-LINE can be installed almost anywhere thanks to its simple installation and ease of use. Whether you need your office furniture, meeting tables, or home, school, hospital, etc. it offers safe solutions for all work areas with various receptacles.  

While Metalline creates solutions for sustainable office environments, they focus on people and their needs, creating a productive and communicative environment and respecting nature's limited resources.

Metalline®

Metalline® Tower-Line Push-Bull Socket Bux; is an elegant based solution for all workspaces that need to be consolidated by power, data and multimedia. It ensures almost unlimited flexibility with its modular structure, which offers ease of use in all fields.

Online Catalog

metalline-online-katalog

Product Information

metalline-online-katalog