circular-line usb şarj

Esnek Kullanım Alanı, Yüksek Performans

Slim-Line USB Şarj Sistemi; modüler çiftli USB-A soketli şarj sistemi, kolay kullanımı, kolay montajı, yüksek performansı ve oldukça şık tasarımı ile ihtiyacınız olan her alanda ihtiyaçlarınızı karşılar. 

Ofisinizde, evinizde, kamusal alanlarda yer alan tüm mobilyalarda; masa ve benzeri sert zeminlerde olduğu gibi kumaş deri vb. yumuşak yüzeylerde de kolaylıkla kullanabilmeniz için tasarlanan Slim Line aynı zamanda hızlı şarj özelliği ile sizlere yüksek performans sunar.

2 Farklı Model, 8 Farklı Renk Seçeneği

Slim Line gömme priz sistemlerini çeşitli kullanım alanlarına rahatlıkla uyum sağlaması için; keskin köşeli ve oval köşeli olmak üzere 2 farklı modelde sizlerin beğenisine sunuyoruz. Aynı zamanda mimari konseptinize ve kişisel zevkinize uygun seçim yapabilmeniz adına 2 model için de 8 farklı renk seçeneği sunuyoruz. İsterseniz metalik gümüş, metalik altın ve metalik bronz, isterseniz özel soft touch dokulu; sarı, mavi, kırmızı siyah renklerde, isterseniz de plastik boyalı siyah ve antrasit renklerde seçim yapabilirsiniz.

Tarzınızı Masaya Yansıtın

SlimLine USB Hızlı Şarj; arkasında yer alan sıkıştırma somunu sayesinde masanıza, tezgahınıza veya tercih edebileceğiniz herhangi bir kullanım alanına kolaylıkla monte edebileceğiniz, pratik bir üründür. Şık tasarımı, kolay kullanımı, kişiselleştirilebilir özelliklere sahip olması ve yüksek performanslı olması sebebiyle bağlantı soketi ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılar.

Slim-Line Usb Charging Systems

Metalline which is offering modern creative solutions for all your collaborative workspaces, thats offers great power socket solutions for workfields that need power. Providing unlimited power and customizable content experience, Metalline provides integrated solutions to your home, office and other living spaces with its Slim-Line Usb Charging Systems models.

Metalline designs, manufactures and develops.

The Metalline ® Slim-Line Usb Charging Systems can be installed almost anywhere thanks to its simple installation and ease of use. Whether you need your office furniture, meeting tables, or home, school, hospital, etc. it offers safe solutions for all work areas with various receptacles.  

While Metalline creates solutions for sustainable office environments, they focus on people and their needs, creating a productive and communicative environment and respecting nature's limited resources.

Metalline®

Metalline® Slim-Line Recessed Socket Systems; is an elegant based solution for all workspaces that need to be consolidated by power, data and multimedia. It ensures almost unlimited flexibility with its modular structure, which offers ease of use in all fields.

Online Catalog

metalline-online-katalog

Product Information

metalline-online-katalog