power-charger-moduler-sarj-unitesi

Esnek Kullanım Alanı

Power Charger Modüler Şarj Ünitesi’ni 45×45 modüler içeriklerin kullanıldığı her alanda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Metalline veya farklı markalı masaüstü priz sisteminize, evinizde bulunan modüler içerik kullanımına uygun priz çerçevelerinde veya ofislerde bulunan priz çıkışlı kablo kanallarına ve tavalara uygulayabilir hızlı ve akıllı şarjı deneyimlemeye başlayabilirsiniz.

Kompakt Tasarım, Yüksek Fonksiyon

Power Charger USB-A ve USB-C Şarj Ünitesi, USB-A ve USB-C girişlerinden ayrı ayrı 20W güç verir, iki soketin de aynı anda kullanımında toplam 40W’lık bir güç elde etmiş olursunuz. Telefon, tablet, akıllı saat, bluetooth hoparlör, bluetooth kulaklık, akıllı saat gibi günlük hayatın vazgeçilmezleri arasında olan elektronik cihazlarınızı sanki adaptör ile şarj ediliyor gibi hızlı şarj eder, ürünün üretiminde kullanılan akıllı komponentler sayesinde cihazınızın pil sağlığını korur, olası bir tehlike anında akım vermeyi keserek cihazınızın zarar görmesine engel olur.

Standartlara Uygun, Güvenli Kullanım

Metalline Elektromekanik Sistemleri bünyesinde üretilen her ürün ISO 9001 Kalite Sertifikasının gerekliliklerine uygun olarak üretilir. Müşterilerimizin güvenliği ve memnuniyeti her zaman birinci önceliğimizdir, bu sebeple çıkan her ürün tek tek kalite kontrol testlerinden geçer ve bütün üretim süreçleri kontrol altındadır. Power Charger USB-A ve USB-C modülü Avrupa standartlarından (EN) LVD ve EMC direktiflerine uygun olarak üretilmekte olup CE belgesine sahiptir. Bunlara ek olarak RoHS direktiflerine de uygun olarak üretilmektedir. Güvenle satın alıp, kullanabilirsiniz. Metalline Elektromekanik Sistemleri bütün ürünlerine 1 yıl garanti, ömür boyu teknik destek sunmaktadır.

Power Charger USB-A ve USB-C Gömme Modüler Şarj Üniteleri

Masaüstü priz sistemlerinde ve modüler içerik kullanımına uygun priz çerçevelerinde ve kablo kanallarında kullanıma uygun modern ve yüksek fonksiyonlu güç çözümleri sunan Metalline Elektromekanik, Power Charger USB-A ve USB-C modeli ile farklı kullanım alanlarına hem hızlı hem de akıllı şarj imkanı sunan eşsiz bir çözüm sağlar.

Metalline; Tasarlar, Üretir ve Geliştirir

Metalline® Power Charger USB-A ve USB-C Modüler Şarj Ünitesi basit montajı ve kullanım kolaylığı sayesinde neredeyse her yere kurulabilir. Ofisinizde yer alan masaüstü priz sistemleri, kablo kanallarına ve kablo tavaları veya evinizde bulunan priz çerçeveleri gibi çeşitli priz ihtiyacı bulunan tüm çalışma alanları için güvenli çözümler sunmaktadır.

Metalline sürdürülebilir ofis ortamları için çözümler üretirken, insanlara ve onların ihtiyaçlarına odaklanıyorlar, üretken ve iletişimsel bir ortam yaratıyor ve doğanın sınırlı kaynaklarına saygı duyuyor.

Metalline®

Metalline® Power Charger Usb-A / Usb-C Modüler Şarj Ünitesi; güç, veri ve multimedya ile beslenmesi gereken tüm çalışma alanları için zarif bir yerleşik çözümdür. Tüm alanlarda kullanım kolaylığı sunan modüler yapısı ile neredeyse sınırsız esneklik sağlar.

Online Katalog

metalline-online-katalog

Hızlı Teklif Al

offer-web

Ürün Bilgisi

metalline-online-katalog