Metalline® Klip-Line
Bas-Aç Priz Sistemleri 

Bas-Aç Priz Sistemleri

Bas-aç kapaklı masa üstü priz sistemi MET-KP-80, bas aç kapağı sayesinde şıklığının yanında kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Basit bir dokunuşla açılan bas-aç kapağı ile dilediğiniz an kapak altındaki gizli priz sistemine ulaşabilirsiniz. Kapaklı Priz Sistemi, kompakt tasarımı sayesinde gizli masaüstü priz sisteminiz kullanım dışıyken de çalışma veya toplantı masanızın üzerinde modern ve hoş bir görüntü oluşmasını sağlar.

Size Özel Renk ve Boyut Seçenekleri

Bas-Aç Kapaklı Priz Sistemi MET-KP-80, bas aç kapaklı masa üstü priz sisteminde çizilmelere ve ezilmelere karşı son derece dayanıklı olan 6000 serisi yüksek kalite alüminyum kullanılmaktadır. Gizli priz kutunuzu mat eloksal alüminyum olarak tercih edebileceğiniz gibi, konseptinize ve mimari tasarımınıza uygun siyah ve antrasit renk seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Metalline olarak, ihtiyacınız olan içerik sayısına uygun uzunlukta priz kutusu üretimi yapabilmekteyiz.

Zengin İçerik Seçenekleri

Ev ve ofis mobilyalarınıza, mutfak mobilyalarınıza, toplantı masalarınıza ve benzeri bir çok kullanım alanına entegre çözümler sağlayan MET-KP-80 bas-aç kapaklı masa üstü Priz Sistemi, isteğinize özel priz içeriklerini kullanabilmenizi sağlar. ŞEBEKE, USB ŞARJ, USB DATA, HDMI, UPS, CAT 3, CAT 5, CAT 6, VGA, vs. tüm modüler priz gruplarını seçebilir, kişisel kullanım tercihinize göre priz kutunuzu oluşturabilirsiniz. Metalline olarak kullandığımız bütün modüller, dünya standartlarına uygun ve gerekli sertifikasyonları eksiksiz bir şekilde tamamlanmıştır.

Galeri

Bas-Aç Priz Kutusu

Tüm ortak çalışma alanlarınız için modern yerleşik çözümler sunan Metalline, güç sağlanması gereken çalışma alanları için harika priz çözümleri sunar. Sınırsız güç ve kişiselleştirilebilir içerik deneyimi sunan Metalline, kapaklı masaüstü priz kutusu modelleri ile ev, ofis ve diğer yaşam alanlarınıza entegre çözümler sağlar.

Güvenli çalışma ortamı sağlayan Metalline, sertikalı priz modülleri ile masalara ve bölmelere monte edilirken, kablolar yüzeylerin altına gizlenerek optimum bir görüntü ortaya koyar

Metalline; tasarlar, üretir ve geliştirir.

Metalline® Bas-aç kapaklı priz kutusu basit montajı ve kullanım kolaylığı sayesinde neredeyse her yere kurulabilir. İster ofis mobilyalarınıza, ister toplantı masalarınıza ya da ev, okul, hastane vb. çeşitli priz ihtiyacı bulunan tüm çalışma alanları için güvenli çözümler sunmaktadır.  

Serbest duran ekip çalışma masaları, açık plan ofisteki iletişim masaları ve konsantre için kapalı cam kabinler arasında kullanım imkanı sağlar. Bireysel çalışma: Toplantılar, konferans odaları veya ofis ortamındaki resmi buluşma noktalarında priz modülleri tercih edilmektedir.

Metalline sürdürülebilir ofis ortamları için çözümler üretirken, insanlara ve onların ihtiyaçlarına odaklanıyorlar, üretken ve iletişimsel bir ortam yaratıyor ve doğanın sınırlı kaynaklarına saygı duyuyor.

Metalline®

Metalline® Bas-Aç Kapaklı Priz Kutusu; güç, veri ve multimedya ile beslenmesi gereken tüm çalışma alanları için zarif bir yerleşik çözümdür. Tüm alanlarda kullanım kolaylığı sunan modüler yapısı ile neredeyse sınırsız esneklik sağlar.

Online Katalog

metalline-online-katalog

Hızlı Teklif Al

offer-web

Ürün Bilgisi

metalline-online-katalog