Metalline® Flat-Line
Kapaksız Gömme Priz Sistemleri 

Gömme Priz Sistemleri

MET-X-05 Gömme priz sistemi, zarif ve modern tasarımı sayesinde ev ve ofis mobilyanızda, masanızda, yükseltilmiş zeminde özetle çok çeşitli kullanım alanlarında rahatça kullanım sağlamaktadır. Gömme priz sistemimiz şık çerçeve tasarımı sayesinde ofisinize modern bir görünüm kazandırmakla kalmayıp, bütün modüler priz grup ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. 

Size Özel Renk ve Boyut Seçenekleri

MET-X-05 bas gömme priz sisteminde, ürünümüzün çerçevesi korozyona, çizilmelere ve ezilmelere karşı son derece dayanıklı olan 6000 serisi yüksek kalite alüminyum kullanılmaktadır. Gömme priz kutunuzu mat eloksal alüminyum olarak tercih edebileceğiniz gibi, konseptinize ve mimari tasarımınıza uygun siyah ve antrasit renk seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Metalline, ihtiyaçlarınıza göre priz içeriklerine karar vermenize ve masaüstü gömme priz sisteminizin uzunluğunu sizin belirlemenize olanak sağlar.

Zengin İçerik Seçenekleri

Ev ve ofis mobilyalarınıza, mutfak mobilyalarınıza, toplantı masalarınıza ve benzeri bir çok kullanım alanına entegre çözümler sağlayan MET-KP-80 bas-aç kapaklı masa üstü Priz Sistemi, isteğinize özel priz içeriklerini kullanabilmenizi sağlar. ŞEBEKE, USB ŞARJ, USB DATA, HDMI, UPS, CAT-3, CAT-5, CAT-6, VGA, vs. tüm modüler priz gruplarını seçebilir, kişisel kullanım tercihinize göre priz kutunuzu oluşturabilirsiniz. Metalline olarak kullandığımız bütün modüller, dünya standartlarına uygun ve gerekli sertifikasyonları eksiksiz bir şekilde tamamlanmıştır.

Galeri

Gömme Masaüstü Priz Sistemleri

Tüm ortak çalışma alanlarınız için modern yerleşik çözümler sunan Metalline, güç sağlanması gereken çalışma alanları için harika priz çözümleri sunar. Sınırsız güç ve kişiselleştirilebilir içerik deneyimi sunan Metalline, gömme masa üstü priz sistemleri modelleri ile ev, ofis ve diğer yaşam alanlarınıza entegre çözümler sağlar.

Güvenli çalışma ortamı sağlayan Metalline, sertikalı priz modülleri ile masalara ve bölmelere monte edilirken, kablolar yüzeylerin altına gizlenerek optimum bir görüntü ortaya koyar

Metalline; tasarlar, üretir ve geliştirir.

Metalline® masaüstü gömme priz kutusu basit montajı ve kullanım kolaylığı sayesinde neredeyse her yere kurulabilir. İster ofis mobilyalarınıza, ister toplantı masalarınıza ya da ev, okul, hastane vb. çeşitli priz ihtiyacı bulunan tüm çalışma alanları için güvenli çözümler sunmaktadır.  

Serbest duran ekip çalışma masaları, açık plan ofisteki iletişim masaları ve konsantre için kapalı cam kabinler arasında kullanım imkanı sağlar. Bireysel çalışma: Toplantılar, konferans odaları veya ofis ortamındaki resmi buluşma noktalarında priz modülleri tercih edilmektedir.

Metalline sürdürülebilir ofis ortamları için çözümler üretirken, insanlara ve onların ihtiyaçlarına odaklanıyorlar, üretken ve iletişimsel bir ortam yaratıyor ve doğanın sınırlı kaynaklarına saygı duyuyor.

Metalline®

Metalline® Gömme Priz Kutusu; güç, veri ve multimedya ile beslenmesi gereken tüm çalışma alanları için zarif bir yerleşik çözümdür. Tüm alanlarda kullanım kolaylığı sunan modüler yapısı ile neredeyse sınırsız esneklik sağlar.

Online Katalog

metalline-online-katalog

Hızlı Teklif Al

offer-web

Ürün Bilgisi

metalline-online-katalog