Metalline® Revo-Line
Dönmeli Priz Sistemleri 

Dönmeli (Döner) Priz Sistemleri

Dönmeli masa üstü priz sistemi GPS-GL-11, özel döner priz mekanizması sayesinde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Basit bir hareketle döndürebileceğiniz döner priz sistemi sayesinde ihtiyaç duyduğunuz an masanızdaki gömme priz sistemine ulaşabilirsiniz. Masa üstü priz sistemimiz kompakt tasarımı sayesinde hem kullanım esnasında hem kullanım dışıyken masanızla hemyüz durur, böylelikle mobilyalarınızda modern bir görüntü elde etmiş olursunuz.

Size Özel Renk ve Boyut Seçenekleri

GPS-GL-11 dönmeli masa üstü priz sisteminde korozyona, darbelere ve çizilmelere karşı son derece dayanıklı olan 6000 serisi yüksek kalite alüminyum kullanılmaktadır. Gömme priz sisteminizi konseptinize bağlı olarak ister mat eloksal alüminyum, isterseniz de siyah ve antrasit renklerde temin edebilirsiniz. Metalline, ihtiyaçlarınıza göre priz içeriklerine karar vermenize ve masaüstü gömme priz sisteminizin uzunluğunu sizin belirlemenize olanak sağlar.

Zengin İçerik Seçenekleri

Ev, ofis, hastane, okul gibi bir çok kullanım alanında kullanmaya uygun, her alana entegre çözümler sağlayabilen GPS-GL-11 döner masaüstü priz sistemi aynı zamanda dilediğiniz priz içeriğini kullanabildiğiniz için tamamiyle size özeldir. ŞEBEKE, UPS, USB ŞARJ, USB DATA, HDMI, CAT-3,CAT-6, VGA, AUDIO vs. tüm modüler priz gruplarını istediğiniz kombinasyonda seçebilir ve size özel gizli masaüstü priz sistemini oluşturabilirsiniz. Metalline olarak kullandığımız bütün modüller, dünya standartlarına uygun ve gerekli sertifikasyonları eksiksiz bir şekilde tamamlanmıştır.

Galeri

Dönmeli Priz Kutusu

Tüm ortak çalışma alanlarınız için modern yerleşik çözümler sunan Metalline, güç sağlanması gereken çalışma alanları için harika priz çözümleri sunar. Sınırsız güç ve kişiselleştirilebilir içerik deneyimi sunan Metalline, dönmeli priz kutusu modelleri ile ev, ofis ve diğer yaşam alanlarınıza entegre çözümler sağlar.

Güvenli çalışma ortamı sağlayan Metalline, sertikalı priz modülleri ile masalara ve bölmelere monte edilirken, kablolar yüzeylerin altına gizlenerek optimum bir görüntü ortaya koyar

Metalline; tasarlar, üretir ve geliştirir.

Metalline® dönmeli priz kutusu basit montajı ve kullanım kolaylığı sayesinde neredeyse her yere kurulabilir. İster ofis mobilyalarınıza, ister toplantı masalarınıza ya da ev, okul, hastane vb. çeşitli priz ihtiyacı bulunan tüm çalışma alanları için güvenli çözümler sunmaktadır.  

Serbest duran ekip çalışma masaları, açık plan ofisteki iletişim masaları ve konsantre için kapalı cam kabinler arasında kullanım imkanı sağlar. Bireysel çalışma: Toplantılar, konferans odaları veya ofis ortamındaki resmi buluşma noktalarında priz modülleri tercih edilmektedir.

Metalline sürdürülebilir ofis ortamları için çözümler üretirken, insanlara ve onların ihtiyaçlarına odaklanıyorlar, üretken ve iletişimsel bir ortam yaratıyor ve doğanın sınırlı kaynaklarına saygı duyuyor.

Metalline®

Metalline® Dönmeli Priz Kutusu; güç, veri ve multimedya ile beslenmesi gereken tüm çalışma alanları için zarif bir yerleşik çözümdür. Tüm alanlarda kullanım kolaylığı sunan modüler yapısı ile neredeyse sınırsız esneklik sağlar.

Online Katalog

metalline-online-katalog

Hızlı Teklif Al

offer-web

Ürün Bilgisi

metalline-online-katalog