Circular-Line

Esnek Kullanım Alanı, Kolay Montaj

Circular-Line gömme priz sistemi tüm mobilyalarınızda kolaylıkla kullanabilmeniz için tasarlandı. Masa ve benzeri sert zeminlerde olduğu gibi kumaş, deri ve yumuşak yüzeylerde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Sıkıştırma sistemi sayesinde tüm yüzeylere sıkıştırma vidasıyla monte edebilirsiniz. Oldukça kolay bir şekilde montaj edilebilmesi ve şık tasarımı sayesinde tüm mekanlarda kullanım olanağı sunmaktadır.

Masanıza Renk Katın

Circular-Line gömme priz sistemi ofis ve ev çalışma masalarınıza modern tasarımı ve farklı renk seçenekleri ile farklı bir hava katacak. Farklı renk seçenekleri ile çalışma alanınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. 3 farklı ürün ve 8 farklı renk seçeneği ile standartlardan kurtularak kendi prizinizi dilediğiniz renkte kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Farklı Bağlantı Seçenekleri

Circular-Line Gömme Priz Sistemleri modeli, USB-A, USB-C (Type C) ve topraksız şebeke prizi seçenekleriyle raflardaki yerini alıyor. Ev ve ofis mobilyalarınızda; ihtiyaçlarınızı gidermenizi sağlayacak ve kompakt modüler tasarımıyla mobilyalarınıza modern bir hava katacak Circular Line modüler gömme priz sistemi, tasarımına uygun şık kutusuyla sizlerin beğenisine sunulmuştur.

8 Farklı Renk Seçenekleri

Circular Line ürünümüzde çok çeşitli kullanım alanlarında, mimari konseptinize ve kişisel zevkinize uygun seçim yapabilmeniz için 8 farklı renk seçeneği sunuyoruz. İsterseniz metalik gümüş, metalik altın ve metalik bronz, isterseniz özel soft touch dokulu; sarı, mavi, kırmızı siyah renklerde, isterseniz de plastik boyalı siyah ve antrasit renklerde seçim yapabilirsiniz.

Kendi Prizinizi Kendiniz Tasarlayın

Circular-Line gömme priz sistemlerini, istediğiniz içerik kombinasyonuyla 2’li, 3’lü, 4’lü masa plakalarıyla tamamlayabilirsiniz. Masa plakanızı; metalik gümüş, metalik altın, metalik gümüş, soft touch dokulu siyah, plastik boyalı siyah ve plastik boyalı antrasit renk seçenekleri ile birlikte Circular Line ürünlerinizi kombin edebilirsiniz.

Tarzınızı Masanıza Yansıtın

Şık tasarımı, kolay kullanımı ve kişiselleştirebilme özellikleri sayesinde Circular Line ürününü kullanarak kullanım ortamınıza modern bir hava katabilir ve tarzınızı yansıtabilirsiniz. Şık tasarımının yanı sıra fonksiyonelliği ve kolay kurulumu sayesinde bağlantı soketi ihtiyaçlarınızı birebir karşılayabilmenizi sağlar.

Circular-Line

Metalline which is offering modern creative solutions for all your collaborative workspaces, thats offers great power socket solutions for workfields that need power. Providing unlimited power and customizable content experience, Metalline provides integrated solutions to your home, office and other living spaces with its Circular-Line models.

Metalline designs, manufactures and develops.

The Metalline ® CIRCULAR-LINE can be installed almost anywhere thanks to its simple installation and ease of use. Whether you need your office furniture, meeting tables, or home, school, hospital, etc. it offers safe solutions for all work areas with various receptacles.  

While Metalline creates solutions for sustainable office environments, they focus on people and their needs, creating a productive and communicative environment and respecting nature's limited resources.

Metalline®

Metalline® Circular-Line Recessed Socket Systems; is an elegant based solution for all workspaces that need to be consolidated by power, data and multimedia. It ensures almost unlimited flexibility with its modular structure, which offers ease of use in all fields.

Online Catalog

metalline-online-katalog

Product Information

metalline-online-katalog