circular_line-usb-a-c-moduler-sarj-unitesi

Circular-Line Artık Daha Hızlı, Daha Akıllı

Sevilen Circular-Line ailesinin en yeni üyesi USB-A ve USB-C modülü ile tanışın. 220V ve 12V iki farklı modeli bulunan Circular-Line’ı artık dilediğiniz her alana uygulayabilirsiniz. 220V modelinde 5V 4A, 12V modelinde ise 2.4A şarj gücü sunan Circular-Line USB-A/USB-C ile telefon, tablet, bluetooth hoparlör, akıllı saat gibi günlük hayatımızın vazgeçilmezleri haline gelen elektronik cihazları dilediğiniz her yerde hızlı ve akıllı şarj edebileceksiniz.

Esnek Kullanım Alanı

Circular-Line USB-A/USB-C modeli, hem kişisel hem de kurumsal kullanıma müsaittir. Evinizin dilediğiniz bir noktasında güvenle kullanabileceğiniz gibi ofislerde, okul, hastane, otel, restoran, AVM gibi kamusal alanlarda bulunan dinlenme alanlarında kullanılmaya müsaittir. Circular-Line USB-A/USB-C kullanıldığı alanda şık bir aksesuar durmasının yanı sıra bir çok farklı elektronik cihazı şarj edebildiği için mobilyalarınıza ek bir işlev de kazandırmış olur.

Kompakt ve Şık Tasarım, Yüksek Fonksiyon

Circular-Line USB-A ve USB-C modeli son yılların trend renkleri olan antrasit, siyah ve gümüş renk seçeneklerinde üretilmektedir. Siyah ve antrasit renkler özel soft touch efektli, gümüş renk ise özel metalik efektli bir boya ile boyanmaktadır. Dairesel tasarımı sayesinde neredeyse bütün mobilyalara uygulanabilir ve uygulama alanına estetik katar. Hızlı şarj özelliği ile elektronik cihazlarınızı sanki şehir şebekesinden adaptörü ile şarj ediyormuşsunuz gibi hızlı şarj eder. Akıllı şarj özelliği sayesinde ise elektronik cihazınızın ihtiyacı kadar şarj ederek piline zarar vermez, olası bir tehlike anında ise akım vermeyi keserek cihazınızı korur.

Kolay Montaj İmkanı

Circular-Line modeli gömme olarak kullanılan bir modüler şarj ünitesi olduğu için kullanım alanına bir delik açılması gerekmektedir. Kolaylıkla temin edebileceğiniz bir punch ve el matkabı yardımıyla açacağınız deliğe ürünü oturtup, ürün kutusunda bulunan sıkıştırma somunu ile açtığınız deliğe ürünü sabitleyip, fişe takarak ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz. İşte akıllı ve hızlı şarj deneyimini yaşamaya başlamak, mobilyalarınıza ekstra bir fonksiyon ve estetik kazandırmak bu kadar kolay.

Standartlara Uygun Üretim

Metalline Elektromekanik Sistemleri bünyesinde üretilen her ürün ISO 9001 Kalite Sertifikasının gerekliliklerine uygun olarak üretilir. Müşterilerimizin güvenliği ve memnuniyeti her zaman birinci önceliğimizdir, bu sebeple çıkan her ürün tek tek kalite kontrol testlerinden geçer ve bütün üretim süreçleri kontrol altındadır. Circular-Line USB-A ve USB-C modülü Avrupa standartlarından (EN) LVD ve EMC direktiflerine uygun olarak üretilmekte olup CE belgesine sahiptir. Bunlara ek olarak RoHS direktiflerine de uygun olarak üretilmektedir. Güvenle satın alıp, kullanabilirsiniz. Metalline Elektromekanik Sistemleri bütün ürünlerine 1 yıl garanti, ömür boyu teknik destek sunmaktadır.

Circular-Line USB-A ve USB-C Gömme Modüler Şarj Üniteleri

Ev, ofis, ortak çalışma alanları ve kamusal alanlar için modern ve yüksek fonksiyonlu güç çözümleri sunan Metalline Elektromekanik, Circular-Line USB-A ve USB-C modeli ile farklı kullanım alanlarına hem hızlı hem de akıllı şarj imkanı sunan eşsiz bir çözüm sağlar.

Metalline; Tasarlar, Üretir ve Geliştirir

Metalline® Circular-Line USB-A ve USB-C Modüler Şarj Ünitesi basit montajı ve kullanım kolaylığı sayesinde neredeyse her yere kurulabilir. İster ofis mobilyalarınıza, ister toplantı masalarınıza ya da ev, okul, hastane vb. çeşitli priz ihtiyacı bulunan tüm çalışma alanları için güvenli çözümler sunmaktadır.

Metalline sürdürülebilir ofis ortamları için çözümler üretirken, insanlara ve onların ihtiyaçlarına odaklanıyorlar, üretken ve iletişimsel bir ortam yaratıyor ve doğanın sınırlı kaynaklarına saygı duyuyor.

Metalline®

Metalline® Circular-Line Usb-A / Usb-C Modüler Şarj Ünitesi; güç, veri ve multimedya ile beslenmesi gereken tüm çalışma alanları için zarif bir yerleşik çözümdür. Tüm alanlarda kullanım kolaylığı sunan modüler yapısı ile neredeyse sınırsız esneklik sağlar.

Online Katalog

metalline-online-katalog

Hızlı Teklif Al

offer-web

Ürün Bilgisi

metalline-online-katalog