Metalline® Duo-Line
Çift Açılır Fırçalı Priz Sistemleri 

Fırçalı Priz Sistemleri

Fırçalı masaüstü priz sistemi MET-X-03-DL-02 , tek kapağı ile iki yöne de açılabilme özelliği ile toplantı masalarınıza ergonomik bir priz sistemi çözümü sunar. Masaüstü priz kutunuzun iki tarafında da yer alan fırçası sayesinde, priz kapağı kapalıyken çoklu kullanım olanağı sağlar. Fırçalı kapaklı masa üstü priz sistemi olması sebebiyle de modüler priz gruplarınızı tozlanma ve kirlenmeye karşı korumuş olursunuz.

Size Özel Renk ve Boyut Seçenekleri

MET-X-03-DL-02, tek kapak çift açılımlı fırçalı masaüstü priz sistemi, korozyona ve darbelere son derece dayanıklı olan 6000 serisi yüksek kalite alüminyum ile imal edilmektedir. Fırçalı masaüstü priz sisteminizi, kullanım alanınıza ve kişisel tercihinize bağlı olarak mat eloksal alüminyum, siyah veya antrasit olarak temin edebilirsiniz. Çift Açılır Fırçalı Priz Sistemleri ürünlerimiz tamamen ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirebilir olup, ürününüzde yer alacak olan modüler priz gruplarına ve ürünün uzunluğuna siz karar verebilirsiniz.

Zengin İçerik Seçenekleri

MET-X-03-DL-02 fırçalı masaüstü priz sistemi, hem masanızda görüntü kirliliği oluşmasının önüne geçer, hem de masaüstü priz ihtiyaçlarınıza ergonomik bir çözüm sunar. ŞEBEKE, UPS, USB ŞARJ, USB DATA, HDMI, CAT3, CAT6, VGA, AUDIO vs. tüm modüler priz gruplarını istediğiniz kombinasyonda seçebilir ve tamamen size özel olan tek kapak çift açılımlı fırçalı masaüstü priz sistemini oluşturabilirsiniz. Metalline olarak kullandığımız bütün grup priz modüller, dünya standartlarına uygun ve gerekli sertifikasyonları eksiksiz bir şekilde tamamlanmıştır.

Galeri

Çift Açılır Priz Kutusu

Tüm ortak çalışma alanlarınız için modern yerleşik çözümler sunan Metalline, güç sağlanması gereken çalışma alanları için harika priz çözümleri sunar. Sınırsız güç ve kişiselleştirilebilir içerik deneyimi sunan Metalline, Çift Açılır priz kutusu modelleri ile ev, ofis ve diğer yaşam alanlarınıza entegre çözümler sağlar.

Güvenli çalışma ortamı sağlayan Metalline, sertikalı priz modülleri ile masalara ve bölmelere monte edilirken, kablolar yüzeylerin altına gizlenerek optimum bir görüntü ortaya koyar

Metalline; tasarlar, üretir ve geliştirir.

Metalline® çift açılır priz kutusu basit montajı ve kullanım kolaylığı sayesinde neredeyse her yere kurulabilir. İster ofis mobilyalarınıza, ister toplantı masalarınıza ya da ev, okul, hastane vb. çeşitli priz ihtiyacı bulunan tüm çalışma alanları için güvenli çözümler sunmaktadır.  

Serbest duran ekip çalışma masaları, açık plan ofisteki iletişim masaları ve konsantre için kapalı cam kabinler arasında kullanım imkanı sağlar. Bireysel çalışma: Toplantılar, konferans odaları veya ofis ortamındaki resmi buluşma noktalarında priz modülleri tercih edilmektedir.

Metalline sürdürülebilir ofis ortamları için çözümler üretirken, insanlara ve onların ihtiyaçlarına odaklanıyorlar, üretken ve iletişimsel bir ortam yaratıyor ve doğanın sınırlı kaynaklarına saygı duyuyor.

Metalline®

Metalline® Çift Açılır Fırçalı Priz Kutusu; güç, veri ve multimedya ile beslenmesi gereken tüm çalışma alanları için zarif bir yerleşik çözümdür. Tüm alanlarda kullanım kolaylığı sunan modüler yapısı ile neredeyse sınırsız esneklik sağlar.

Online Katalog

metalline-online-katalog

Hızlı Teklif Al

offer-web

Ürün Bilgisi

metalline-online-katalog