hareketli tv standı

Tuş İle Kontrol

Gövdesinde bulunan kontrol tuşları Televizyon ünitesini manuel olarak yukarı aşağı hareket ettirebilmenize olanak sağlar. Manuel kontrolle beraber, telefonla uzaktan kontrol imkanı da sağlayan hareketli tv standı; metalline uygulaması aracılığıyla mobil cihazlardan yapacağınız bağlantı ile yerinizden kalkmadan hareketli tv ünitenizi yukarı ve aşağı yönlü hareket ettirebilirsiniz.

Kolay Bağlantı İmkanı

Metal gövdesine sabit, içeriği değiştirebilir 10 modüllük priz sistemi ile kablo uzatma dergi olmadan direkt bağlantı imkanı sağlar. Güvenli kullanım, kolay hareket sistemi ile; metal gövde ve iskeleti sayesinde tvleriniz artık çok daha güvenli. Hareket sistemi sayesinde taşımak çok daha kolay. 

İstenilen Yükseklikte İzleme Kolaylığı

Tekerlekli ayakları ile dilediğiniz yere kolayca hareket ettirilebilen, üzerindeki kumanda tuşları veya cep telefonu mobil uygulaması ile motorlu yükseklik ayarı yapılabilen şık tasarımlı TV standı. Metal gövdesine sabit, içeriği değiştirilebilir 10 modüllük priz sistemi ile kablo uzatma derdi olmadan direkt bağlantı imkanı sağlar.

Orta Sehpa Özelliği

Metal gövde ve iskeleti sayesinde tvleriniz artık çok daha güvenli. Hareket sistemi sayesinde taşımak çok daha kolay. Gövdesinde bulunan kontrol tuşları Televizyon ünitesini manuel olarak yukarı aşağı hareket ettirebilmenize olanak sağlar.

Tekerlekli Hareketli Ayak

Metal gövde ve iskeleti sayesinde tvleriniz artık çok daha güvenli. Hareket sistemi sayesinde taşımak çok daha kolay.

Movable Tv Stand

Tüm ortak çalışma alanlarınız için modern yerleşik çözümler sunan Metalline, tekerlekli ayakları ile dilediğiniz yere kolayca hareket ettirilebilen, üzerindeki kumanda tuşları veya cep telefonu mobil uygulaması ile motorlu yükseklik ayarı yapılabilen şık tasarımlı TV standı.

  • 65” e kadar TV boyutuna uygun
  • VESA standartlarına uygun TV askısı
  • Tekerlekli hareketli ayak
  • Mobil uygulama ile yükseklik ayarı
  • Elektrikli yükseklik ayarlanabilme

Movable Tv Stand

Metalline® Hareketli Tv Standı basit montajı ve kullanım kolaylığı sayesinde neredeyse her yere kurulabilir. İster ofis mobilyalarınıza, ister toplantı masalarınıza ya da ev, okul, hastane vb. çeşitli priz ihtiyacı bulunan tüm çalışma alanları için güvenli çözümler sunmaktadır.  

While Metalline creates solutions for sustainable office environments, they focus on people and their needs, creating a productive and communicative environment and respecting nature's limited resources.

Metalline®

Metalline® Movable Tv Stand; is an elegant based solution for all workspaces that need to be consolidated by power, data and multimedia. It ensures almost unlimited flexibility with its modular structure, which offers ease of use in all fields.

Online Catalog

metalline-online-katalog

Product Information

metalline-online-katalog