Desktop Socket Systems;

Metalline, masaüstü priz ve kapak sistemleri üreticisi olarak, toplamda 12 farklı masaüstü priz sistemleri kategorisinde çeşitli modeller üreterek yenilikçi ve ileri teknoloji ürünler geliştirmektedir. Priz Kutuları ve sistemleri olarak nitelendirilen ürünler ile; ofis, ev, okul, hastane gibi yerlerde, gizli priz sistemleri ve kanalları geliştirerek, daha çok pratik ve kullanışlı alanlar oluşturmanızı sağlar.

Desktop Socket Systems;

ile özel üretim modeller sunan Metalline, projelerinizde, mobilya ve diğer ürün gruplarınızdaki ürünleriniz için çeşitlilik sağlar. Metalline Priz Kutuları ile daha emniyetli ve sağlıklı çalışma alanları oluşturabilirsiniz. Mobilya üzerine direk montaj kolaylığı sunan ürünleri ile bulunduğu zemine direk olarak entegre edilebilir ve tüm ürünlerde geçerli olmak üzeri 2 yıl ürün mekanik garantisi verilmektedir. Masaüstü Priz SistemleriPaslanmalara karşı özel yapısı ve emniyetli priz kanalları ile artık daha prestijli ve kullanışlı alanlar elde etmiş olursunuz.

Desktop Socket Systems;

Ofis Mobilyaları, Toplantı Masaları, Otel Mobilyaları, Konferans Masaları, Okul/Universitesi Mobilyaları, Ev/Mutfak Mobilyaları vb. çeşitli çalışma grupları için özel olarak imal edilen masaüstü priz sistemleridir.

Üretim;

İstenilen her boyutta üretim imkanı sunan Metalline; farklı renk grupları, projeye göre özel desen ve içerik oluşturmanızı sağlayan profesyonel "Masaüstü Priz Sistemleri" üreticisidir.

CAMPAIGNS

Would you like to see our new products first? Subscribe Now!

letter-bg