Masaüstü Priz Modüllerü Sistemleri

Toplantı Masası Priz Kutuları

Toplantı Masası Priz Kutuları;

Ofis yaşam alanları için hazırlanmış toplantı tipi priz ve kapak sistemleri ile, çok daha modern entegre çözümler oluşturabilirsiniz. Ofisiniz için en ideal ofis priz çözümleri, tüm renkler ve desenlerle uyumlu kapak sistemleri ile yenilenmeye hazır olun.

Toplantı Masası Priz Kutuları ile, ofis masaları ve diğer kullanım alanlarınız için çok daha modern çalışma alanları oluşturabilirsiniz. Tüm akıllı cihazlarınızı ister wifi destekli ister kablo ile rahatlıkla şarj etmenize olanak sağlayan priz sistemleri için hemen sipariş veribilirsiniz.

Mükemmel orantılar, zarif görünüm ve narin bir tasarım sunan "Metalline", Toplantı Masası Priz Kutuları serisi en çok talep eden ürün gruplarındandır.Cam ve ahşap yüzeyler için yeni standartları oluşturur. Dar köşe yarıçapı, tam dış kenarlar ve uyumlu bir yüzey vurgulandığı şekilde herhangi bir mimari tasarım ile kusursuz uyum sağlar.

Toplantı Masası PRiz Kutuları ile rahat çalışma alanlarında oldukça keyif alabilirsiniz. Telefon, Tablet gibi akıllı cihazların daha rahat şarj edilebilmesi için geliştirilen priz kutuları ile kablo kirliliğinden kurtulabilirsiniz.

Özelleştirilebilir Yapısı:Çift açılım kullanımı ile çok daha rahat ve kullanışlı priz sistemleri kullanımı sağlar. İstenilen renk ve donanımlarda özelleştirilebilir. Kablo kirliliğinden uzakta bir çalışma alanı için hemen bize ulaşın. Sadece sizlere özel üretim ve renklendirme ile eşsiz bir ofis ve yaşam alanı oluşturun.

YORUM YAP

KAMPANYALAR

Yeni ürünlerimizi ilk siz görmek istermisiniz? Fırsatları kaçırmamak için Hemen Abone Olun!

letter-bg