Masaüstü Priz Sistemleri Ürün Tedariği Sağladığımız "Bürotime" Reklam Filmi

Metalline İş Ortaklığı; amaç ve stratejilerimiz doğrultusunda, yurtiçi/yurtdışı pazarlarda yer alan firma, hizmet, priz ve çözümleri, İş Ortakları Yönetim Sistemi anlayışımızla daha da güç kazanıyor.

Kabiliyetlerin birbirlerini desteklediği, sürdürülebilir, yenilikçi, etkin ve güçlü bir ürün/hizmet ömür döngüsü içinde birlikte büyüme hedefimizin gerçekleşmesi için İş Ortaklarımız/Alt Yüklenicilerimiz/Tedarikçilerimiz ile yol almamız gerektiğine inanıyoruz.

Kurduğumuz tedarik ortaklıklarımız ile, Bürotime'ın daha geniş kapsamlı hedefi olan sürdürülebilir yaşamı, olağan hale getirmenin parçası olarak ofis Priz Sistemleri teknoloji ile buluşturmayı ve çeşitli yenililikler ile ofis ve diğer yaşan alanlarını zenginleştirmeyi hedeflemektedir.

Bu kapsamda METALLİNE olarak "Priz Sistemleri" ana üretici rolümüz gereği; köklü firmalara Priz Sistemleri tedariği sağlamak, yeni firmalarla tanışmak, firmaların sahip olduğu kalite ve teknik alt yapı ve uygulamalarını daha yakından tanımak, bilgi sahibi olmak ve ürün beklentilerimizi sunabilmek adına tedarik iş ortaklığı anlaşmalarımız bulunmakta olup, ziyaretlerimiz gerçekleşmektedir.

Metalline ürünleri ile; toplantı masası priz sistemleri modülleri, bas-çek açılımlı prizler, çift açılımlı entegre priz kutusu, kablosuz priz modelleri ile zengin bir ürün gamı oluşturuyoruz.

Metalline'ın tedarikçisi olmak ister misiniz?

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri temin etmek için, sürekli olarak ürün çeşitliliğimizi arttırıyoruz. İşbirliği yapacağımız yeni tedarikçiler ve mobilya/ofis üreticileriyle birlikte çalışma imkanı oluşturmaya çalışıyoruz. Ürünlerimizin tedariği için lütfen; isortagim@metalline.com.tr adresine mail gönderiniz.

YORUM YAP

KAMPANYALAR

Yeni ürünlerimizi ilk siz görmek istermisiniz? Fırsatları kaçırmamak için Hemen Abone Olun!

letter-bg